світ падаюча вежа

світ падаюча вежа

про капітальні ворота

Фінансовий вхід, який також називають «Нахильний ткацький верстат» Абу-Дабі, насправді є багатоповерховою будівлею в Абу-Дабі, що перевищує 160 метрів (520 футів) у висоту, на 35 оповідань вище, а також понад 16 000 метрів площі (170 000 квадратних футів). функціонального робочого місця. Фінансовий вхід є одним з найвищих споруд у міській місцевості, а також фактично був розроблений у напрямку схилу 18° на захід. Структура фактично була так само добре, як індустріалізована завдяки організації Abu Dhabi Nationwide Exhibits Business. Ткацький верстат насправді є центральним елементом Центру фінансування.

Каркас спирається на конструкцію з 900 паль, які насправді були пробиті на глибині 30 метрів (98 футів) під землею. Більш глибокі палі забезпечують захист від твердих вітрів, гравітаційної тяги, а також від сейсмічної напруги, яка виникає через ухил конструкції. З 990 паль 287 насправді мають розмір 1 калібру (3 фути 3 дюйми), а також на 20-300 метрів (66-984 фути) глибше, а також 203 мають фактично 60 сантиметрів (24 дюйми) у розмірі, а також на двадцять метрів (66 футів) глибше. Усі 490 штабелів фактично перекриті один з одним із використанням значно зміцненого цементного покриття підлоги на глибину майже 2 метри (6,6 футів). Декілька штабелів насправді були лише спочатку притиснуті по всій будівлі, щоб підтримувати зменшені підлоги конструкції. Наразі вони залишаються в напруженому стані, оскільки додаткове напруження, викликане нависанням, фактично застосовувалося

перший у світ

Гравітаційне напруження, викликане 18-градусним схилом, фактично протидіє завдяки самому початковому у світ «попередньо вигнутому центру», що складається з 15 000 кубічних метрів цементу, зміцненого разом із 10 000 партій сталі. Цей центр фактично був навмисно розроблений дещо поза центром, але вирівняний у міру збільшення конструкції, що притискає цемент, а також забезпечує його стійкість, а також переміщається прямо у вертикальне положення, оскільки вартість кожної підлоги була фактично включена. Фінансовий вхід фактично також підтримується у вертикальному положенні через 490 стеків, які фактично пробиті на 30 метрів глибше. «Наша команда створила 2 ділянки паль, одна набагато далі в порівнянні з іншими.

Один з одним вони створюють суперечливі вимоги, які підтримують структуру у вертикальному положенні», – говорить Аль Мансурі. У структурі фактично є 15 поверхів робочих місць, 4 заклади харчування, а також бари, а також курорт, Andaz Funding Entrance. На додаток до майже 200 приміщень, на 33-му поверсі курорту є розкішна Урядова колекція, яка охоплює дивовижний 18-градусний схил. «Через форму конструкції, кожен простір курорту насправді різноманітний», – каже працівник Andaz. Юлія Гімадьєва.

падаюча вежа

Під приголомшливим блакитним небом висотна будівля зі скляними стінами, яка є Funding Entrance, мерехтить на сонці, коли люди вихором входять до вентильованого передпокою. Над усіма ними практично помітні засоби для миття вікон для дому – зупинені разом із мотузками, а також ремнями, майстерно світ 728 окремо створених скляних дощок Funding Gate, які насправді спеціально розроблені відповідно до незвичайної форми будівлі. Ці передбачувані «прихильники» можна було побачити, як щоденно очищають ромбовидні віконні скло, функціонуючи своїм методом щодо конструкції. Група з 12 осіб щомісяця проходить 2 раунди вступу до фінансування.

Контакт із 35-поверховою будівлею Абу-Дабі з висотною будівлею не скоріше передає значення фінансового входу. Коротка пропозиція, запропонована дизайнерам, а також дизайнерам, не мала для того, щоб заробити найбільш значущу чи навіть найвищу структуру, однак до «труднощів правил дизайну, а також до розробки структури, яка помістить Абу-Дабі на світовій діаграмі», стверджує Ахмед Аль Мансурі, провідний дизайнер фінансування входу, а також керівник дизайну Abu Dhabi Nationwide Exhibits Business.